İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

AROTOLIA

AROTOLIA, kaynakların kıt ama doğal ve saf olana duyulan ihtiyacın her zamankinden daha fazla olduğu, Dünya'ya farklı gözlerle bakmamızın kaçınılmaz olduğu bu dönemde, Tabiat Ana'nın bize binlerce yıldır sunduğu ama bizim unuttuğumuz binlerce çeşit şifa kaynağının en azından bir kısmını da olsa insanlığa tekrar hatırlatmamızın gereğine tüm kalbimizle inanmamız ve bunu görev edinmemizle doğdu.
Aromaterapinin fiziksel ve zihinsel şifasına, iyi hissettiren, mutluluk ve huzur veren gücüne, tıpkı binlerce yıl önceki gibi saf ve temiz haliyle ulaşmak isteyenler için, sadece inandığımız, insan emeğine saygılı ve organik olarak üretilmiş, dünyanın en seçkin laboratuvarlarında analiz edilerek sertifikalandırılmış yağları buluyoruz. Her değerli şey gibi nadir olan bu organik yağları sınırlı stokla satışa sunabildiğimiz için, kullanım süresini uzatacak, ultra viyole ışınlardan koruyacak çok değerli kobalt mavi cam  şişelere koyuyor ve çok özel kapak ve başlıklarla  sıkıca kapatarak saklıyor, değerlerini biliyor ve sağladıkları şifa için minnet duyuyoruz.
Arotolia, içinde sentetikler, katkı maddeleri, atık bulunmayan ve etik üretim ile elde edildiğinden emin olduğu yağları sunmaktan asla taviz vermez. İthal ve yerli tüm ürünlerimiz dikkatle incelenerek seçilmiş tedarikçilerin, akredite laboratuvarlardan organik, helal ve koşer sertifikalı ürünleridir.